| marusea62 a întrebat:

Cine stie cum se numeste si cine canta melodia cu versul:
amor, amor,
ador poveste de iubire...parca ceva de genul asta E cantata de o tipa...am auzit-o la national fm.

6 răspunsuri:
| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Cristiana raduta-amor?

| Zenithf a răspuns:

"Amor, amor, amor, simt al tau fior, o noapte de amor la tine'n dormitor". Cristina Raduta - "Amor"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super melodia.happy eu am descoperit-o de curand tot pe national fm happy

| Arancka a răspuns:

Melodia o canta Anastasia si se numeste,, Ador" o gasesti pe Youtube! Bafta! Este superba!

| Arancka a răspuns:

Melodia este cantata de Anastasia si se numeste,, Ador"! O gasesti pe Youtube! Bafta! Este o melodie superba!

| Arancka a răspuns:

Melodia este cantata de Anastasia si se numeste,, Ador"! O gasesti pe Youtube! Bafta! Este superba!