| LeeJiEun a întrebat:

Cine stie sa compuna muzici in engleza gen Selena Gomez si nu are nume pentru alte melodi, eu dau 15-20 de nume pe un cantec gen Selena Gomez.Ma gasiti la id selena. gomez_baby1 si cand sunt pe mess spune-mi ca esti de pe TPU.MS

6 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Ce proastă eşti

| Zmeura a răspuns:

As injura dar am acceptat provocarea

| LeeJiEun explică:

Handicapati sunteti voi straight facex( copii facuti pentru alocatie si crescuti de milax(

| LeeJiEun explică:

Nu se poate ca omu` sa greseasca nu? rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e milă de prostia ta.

| Ionut_7521 a răspuns:

Ma compune singur...1) In primul rand ce fel de muzica iti place hip hap, selena gomez, de iubire, rock etc. 2) Uita-te la un cantec in engleza si copie o strofa din cantecul ala. 3) Apoi du-te cu strofa copiata la traducere. 3) Traduceo si citesteo. 4) Apoi dupa ce ai tradus stofa modifico. DE EXEMPLU: You’ve got every right To a beautiful life adica (Ai tot dreptul la o viaţă frumoasă) poate te-am ajutat cu ceva daca nu scrie si pot sa-ti explic! BAFTA