| CrisCrissFresh a întrebat:

Cine stie sa faca negative audio? si cat costa?

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, după cum am spus şi ieri un negativ se face extrem de greu iar ca să cumperi unul costă de la 20 de euro în sus, întradevăr este scump dar unii plătesc extrem de mult pentru ceva bun.
O zi bună!

| Tabba a răspuns:

:) In functie de scopul intrebarii iti pot oferi mai multe raspunsuri.
Daca ceea ce te intereseaza pe tine este un negativ original, de buna calitate, cu care sa poti spera sa ajungi de exemplu sa fii difuzat pe posturile de radio(deci un negativ comercial de buna calitate) si pentru care sa si primesti dreptul de-al utiliza public, te costa de la 500 de euro in sus.
Daca vrei un negativ pe care sa te joci tu acasa sau sa faci o piesa ca sa-ti impresionezi prietenii/iubia/cunoscutii, atunci iti poti indrepta atentia spre site-uri cum ar fi http://www.soundclick.com sau www.audiojungle.net de unde poti cumpara negative la preturi mici(de la cateva zeci de euro in sus).