| bzzbzz a întrebat:

Cine stie siteuri de pe care pot sa descarc melodii fOarte usOr in afara de fisierulmeu.ro?

5 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Da...asta cu video2mp3.net...e foarte simplu. direct de pe youtube

| Mony a răspuns:

Www.video2mp3.net, aici poti descrca melodii de pe zoutube in format mp3, dai copy paste la linkul de pe youtube si dai Convert, astepti un pic pana apare Download:)

Bafta

| KaMy a răspuns:

Pai poti descarka si dupa youtobe cu youtobe downalder dui decat linkul si el iti descarca melodia. Il poti lua de aici http://youtubedownload.altervista.org/

Sper ca te-am ajutat! FUNDITA?:D

| Riri a răspuns:

Mai bine descarci youtube downloader-ul happy Dupa ce il instalezi, numa dai copy paste de pe youtube linkului care e la melodia dorita in program si ti-l scoate in vreo 3 minhappy

| deNisu a răspuns:

Www.netdrive.ws

radiofly.ws