| Diana7383 a întrebat:

Cine stie unde pot face canto in bacau? de exemplu : club de canto sau profesor particular :* (fara palatul copiilor)

3 răspunsuri:
| Deeza a răspuns:

Eu sunt din Bacau si fac canto, sunt in anul 2 la Casa Populara de Arta. Fac cu o profa foarte de treaba pe nume Marinela Potarniche. Numai ca inscrierile se fac in toamna si atunci te asculta sa vada la ce nivel esti. Eu dau cam 7 milioane pe anhappy

| alexflor87 a răspuns:

Deeza, si cati ani faci? Faci cu mai multi la un loc sau separat numai cu profesoara? ce orar ai? cate ore faci pe zi? M-ar interesa si pe mine, daca poti sa dai cateva detalii pls.Ms mult

| andreea23_2452 a răspuns (pentru Deeza):

Deeza, desi sunt o amatoare mi-ar face mare placere sa invat cateva notiuni elementare de tehnica vocala cu un profesionist. Am incercat sa-ti trimit um pm dar din pacate statutul de membru junior nu-mi permite. Daca timpul iti permite as dori sa-mi trimiti un mesaj cu niste date de contact ale doamnei profesoare sau eventual adresa ta de email ca sa vb mai multe acolo. Ms anticipat.