| ☆ ☆ღ♥Ashley♥ღ☆ ☆ a întrebat:

Cine stie versurile in romana de la melodia Alexandra Stan -Lollipop?

17 răspunsuri:
| ☆ Danny☆ a răspuns:

Buna! Uite le aici : http://www.versuri.ro/......omana.html pa pa

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Buna...scuza-ma ti am dat alte versurilaughing am observat abia cand am trimis raspunsullaughing...

| gabriela_9172 a răspuns:

Scz ashley dar nu stiu de ce masa nu imi da in romana ac-mi da in engleza...sad sai *** in gura de idioti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt victor îmi traduci nelodia lallipop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu le vreau, va rog care stiti traducerea cautati-ma pe id ramona_my_love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau da nu stiu nici eu sad as vrea sa gasesc dah nuh stiu saitu!crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei nu poti sa scrii versurile dupa net si sa dai pe google traducere si gata ce greu o fii...
laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu dar chiar as vrea sa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, nu le stiu. Si eu le caut dar nu le gasesc. Dar le am pe cele de la Mr saxo beat, daca vrei.Sau poti sa intri pe"versurile alexandrei stan in romana"si iti da macar mr saxo beat.Sau poate si Lolipop, dar eu nu le-am vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cauta pe net dar sa stii ca ea e o cureva intrebare pe toata lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac jeleurile imi place cepcolata ador si inghetata... dar iubes acadelele...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata