| ElectricChapel a întrebat:

Cine va castiga Eurovison 2011-Selectia Nationala?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Am ascultat cele 13 piese si, dupa parerea mea, momentan Claudia Pavel cu "I want you to want me" are cele mai mari sanse. Nu prea avem melodii bune si artisti cu adevarat valorosi anul acesta.

| ElectricChapel explică:

Dupa parerea mea, cea mai buna melodie este melodia "Open your eyes" interpretata de Ianna, Antony Ikuago si Distincto si "I want you to want me" interpretata de Caludia Pavel. Intre aceste doua melodii va fi batalie. Restul sunt HORROR

| deiiiu a răspuns:

Claudia Pavel – I want you to want me
sau
Laurențiu Cazan – We can change the world

| ilegale a răspuns:

Ti se pare ca sunt ghicitoare? De unde sa stiu?

| Pawel95 a răspuns:

Cstigatori sunt "ABBA"

| Rayenbow a răspuns:

,, un fleac i-am ciuruit"