| AmberMyth1 a întrebat:

Cine va place mai mult? Christina Aguilera sau Lady GaGa? De ce?

15 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Christina Aguilera are vocea prea geniala big grin

| Psihiatra a răspuns:

Gaga is the best!

| Nimic special a răspuns:

Christina A. arata mai bine ca L. G. dar Pe locul 1 e Christina si 2 Lady Gaga. [parerea mea]

| Angiutssa a răspuns:

Christina Aguilera.Imi place vocea ei, nu suna ca a oricarei pitigaiate care se crede cantareata.(Aici nu ma refer la Lady Gaga, ea nu e pitigaiata laughing )
Nu prea ma omor dupa Lady Gaga, nu-mi spune prea multe.Si ea are o voce frumoasa, dar nu-mi prea place stilul ei.
Din toate astea rezulta:Christina Aguilera.

| SimonaMrr a răspuns:

Lady Gaga pentru ca a adus pe scena un stil nou, inovator. Melodiile ei au ajuns hituri imediat si este ceva de laudat. Chiar daca este criticata dur pentru vestimentatie, trece mai departe si socheaza mereu cu ceva nou.

Christina Aguilera are o voce unica, impunatoarea. Este mai sexi si a stiut sa ramana in showbiz chiar daca stilurile sau mai schimbat.

Sincer nu prea pot fi comparatae, pentru ca nu au acelasi stil, insa mie imi place mai mult Lady GaGa

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Lady gaga

| MyMy_3116 a răspuns:

Christina pentru ca are melodii cu un mesaj mult mAai puterniclove struck

| Babushka a răspuns:

Lady Gaga pentru ca imi place mai mult muzica ei.

| KaMy a răspuns:

Christina Aguilera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Christina Aguilera la cum arata dar mai mult imi place Lady Gaga cum canta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vocea Christinei Aguilera;))
http://www.youtube.com/watch?v=teS7YIwDGTQ

| YTwatchdog a răspuns:

Lady GaGa=mr GoGu

| claudiu1999 a răspuns:

Lady Gage pentru ca prin cantat isi spune toate secretelebig grin

| ellaxlove a răspuns:

Christina Aguilera pentru ca:
-are o voce mult mai buna
-are niste melodii minunate

| christina.aguilera a răspuns:

Christina aguilera pentru ca e o legenda putini sunt in lume care au vocea ASEMANATOARA cu a ei, daca ca GaGa au mult mai multi. Gaga nu stie ce inseamna cand intreci o anumita LIMITA adica aproape sa te dezraci in fata 10000 de oameni. christina poate ca unii zic ca e SUPER B**** da asa scrie presa, numa ea stie daca e adevarat sau nu, in schimb GaGa nu stie ce inseamna MODESTIE adica sa recunostem cum arata de bine christina in albumul Stripped alea melodii care au ramas pana in zilele de azi in schimb melodia Poker Face sau Just Dance deja nu le mai plk aproape nimanui in schimb christina face cate melodii poate pentru albumul Bionic cum ar fi : Not MySelf Tonight, Elastic Love, WooHoo, You Lost Me, Prima Donna sh mai multe oricum eu raman la Aguilerabig grinhappy