| GhiorghitaGabi a întrebat:

Cine ziceti ca este mai bun Skizzo Skillz sau Nane?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skizzo

11 răspunsuri:
| Nikk96 a răspuns:

Guess Who si Spikewinking

| JoKeR4Car a răspuns:

Nu ma pune sa aleg!
Amandoi!

| LastWord a răspuns:

Eu cred ca amandoi sunt buni in ceea ce fac love struck

| badboy94 a răspuns:

Skizzo

| Digital112 a răspuns:

Nane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu sa compari doi artisti din lumi diferite,
Nane o da super bine dar e muzica aia din cartier care demasca faptul ca ai trait acele clipe.
Skizzo canta un hip hop care ne binedispune happy, eu cand ascult melodia " umblu teleleu " incep sa rad happy.

Sunt prea diferiti pentru a zice cine e mai bun.
Daca ar fi vorba de doi artisti care fac acelasi lucru, o dau la fel era alta treaba.

Cu drag, didi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bia date-n mortii m-ati ca nane nu fura doar inprumuta

| nic3rr a răspuns:

Sincer sa fiu mie imi plac amandoi dar mai mult Nanewinking

| IlusionPK a răspuns:

Nane are versuri frumoase, Skizzo Skillz nu prea dar are voce in schimb. Nane scuipa viata-n cuvinte...Eu zic ca Nane

| Bianca25 a răspuns:

Normal ca Skizzo Skills domne Nane fura la greu melodii da-l in puii mei de hot macar Skizzi colaboreaza cu alti da nane numa el...

| Bianca25 a răspuns:

Normal ca Zkizzo e mai bun, nane fura la greumelodi de la alti cantareti de stil Rapp.