| david_1738 a întrebat:

Ciner vrea e-mailul lui hannah montana?

Răspuns Câştigător
| Octaviana_9832 a răspuns:

Cine vrea sa parasesti site`ul asta si sa nu mai pui intrebari stupide?

Stiu euuuuuu... Toata lumeabatting eyelashes

9 răspunsuri:
| Dutzulescu a răspuns:

Cu intrebarea asta o sa faci rating. laughing Eu am vrut sa postez o intrebare de genu: "Pe ce post se difuzeaza in direct inmormantarea ei?" rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| username_8290 a răspuns:

Madonna sigur!

| TeoPT a răspuns:

Doamne, cati ca tine mai sunt pe lume? Din pacate, multi. straight face Miley Cyrus(exista Hannah Montana? pai atunci care e email-ul lui Scooby Doo?laughing) nu are e-mail, sau daca are, in nici un caz nu o sa il stie nimeni happy Imi pare rau ca ti-am stricat visele, acum du-te la mami sa plangi putin laughing

| Bacteriuță a răspuns:

Nimeeeeeeeeeeeni.

| Cretaker a răspuns:

Cyrus_34@hotmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vreau eu
ma mil dai zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi ma

| FunKesha a răspuns:

Doamne, cati ca tine mai sunt pe lume? Din pacate, multi. Miley Cyrus(exista Hannah Montana? pai atunci care e email-ul lui Scooby Doo?) nu are e-mail, sau daca are, in nici un caz nu o sa il stie nimeni Imi pare rau ca ti-am stricat visele, acum du-te la mami sa plangi putin
E clar ca ai 3 anisori! mai dispari de pe site-ul asta!