| andreea23_1168 a întrebat:

Cn o uraste pe selena gomez(in afara de mine)?

Răspuns Câştigător
| ImGone a răspuns:

Cred ca esti singura care o urastewinking

10 răspunsuri:
| FeelTheRainbow a răspuns:

De ce as ura`o?! mai bine il urasc pe Justin Bieber

| alynutza_4886 a răspuns:

No o urasc are piese faine

| Alina_2047 a răspuns:

Eu nu o urasc, dar nu pot sa zic ca imi place.Adica nu stiu... ceva parca ma tinea sa imi placa de ea.

Si nu is fana Bieber laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o urasc foarte foarte foarte mult si uh OnnyTaz esti lesbi de iti plac fetele si urasti baieti rolling on the floor

| oly1234 a răspuns:

Mie una imi place.Cred ca si tie ti-ar placea daca i-ai asculta melodia Slow Down https://www.youtube.com/watch?v=Z8eXaXoUJRQ.

| Robertzel_8132 a răspuns:

Da-mi niste motive pentru. care s-o urasc. Nu o urasc, Doamne fereste. Daca spuneai de lady gaga, mai ziceam. Asculta A year without rain. E super!

| xonia_3039 a răspuns:

Eu o urasc

| kidrauhl926 a răspuns:

E cea mai superficiala persoana...nu imi place de ea cd o vad la tv schimb imediat nu st fana bieber

| Smileee_8928 a răspuns:

Euu` o urasc x-( ma enerveazaa`

| ally27 a răspuns:

O urasc la maxim x(