| FeliciaCorinaA a întrebat:

Considerati ca un artist(un cantaret) este desavarsit doar daca are talent? Eu consider ca, pe langa talent, conteaza si personalitatea, prezenta scenica sau cat de mult reuseste sa ii faca pe altii sa il urmeze. Voi ce cantaret preferat aveti(sau cantareata)? De ce va place atat de mult respectivul/respectiva?

1 răspuns:
| bianca_4718 a răspuns:

Mie imi place inna dar nu pentru personalitate ci pentru talentul ei consider ca, cand adori un cantaret trebuie sa iti placa nu numai prezenta scenica sau personalitatea lui/ei ci si talentul
acestuia/acesteia