| firullz_4896 a întrebat:

Conteaza daca iau cursuri/meditatii/lectii de chitara dupa Internet, as vrea sa ma lansez in muzica sau sa devin un bun artist

2 răspunsuri:
| emiy a răspuns:

Dupa internet. daca ai loc acolo sa poti sa inveti... iar pentru cursuri .ideal ar fi sa incapa acolo si un profesor... daca nu ai posibilitati merge si o carte de specialitate sau ceva de pe internet descarcat si listat...

| yonsoul a răspuns:

Foarte frumos. Dar sa inteleg ca stii ceva teorie ca altfel, stii tu acea fraza: TEORIA SE IMBINA CU PRACTICA INTOTDEAUNA. Mult Succes iti doresc. Sa nu te lasi daca iti place muzica. O spun din propria mea experienta. Dupa parerea mea muzica as plasa-o ca find cea mai divina minune a lumii.