| anonim_4396 a întrebat:

Credeţi că, Courtney Love se folosea de Kurt Cobain? Sau că a avut vreo influenţă asupra morţii lui?

3 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

Kurt Cobain era dependent de droguri si avea tendinte sinucigase.Pentru ce sa dai vina pe altcineva?

| DreamAutopsy a răspuns:

Da a avut o influența dar n-a fost ea de vină...
Kurt a avut probleme cu drogurile, era dependent și cred că asta a fost principalul motiv chatterbox
Oricum nu se știe dacă a fost asasinat sau dacă s-a sinucis. ( după spusele detectivului angajat de Courtney Love se zice că a fost asasinat)

| cupcake02 a răspuns:

Eu cred ca se folosea, dar nu constient. Femeia aia pare genul de vampir energetic, care te seaca de puteri si te consuma nervos pana la epuizare. In legatura cu moartea lui, nu stiu ce sa spun. Oricum, numai fericit nu era.