| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Eminem si-a vandut sufletul diavolului?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Mulţi artişti fac chestiile astea.Asta nu înseamnă că îşi vând sufletul vreunei fiinţe supranaturale. Poate are vreo depresie sau ăsta este felul lui de a fi.

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Ce să facă diavolul cu sufletul lui?thinking

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Pai o sa-ti ia mintile, nu o sa mai fii tu insa-ti, si o sa iti aduc ganduri rele prin care te poti sinucide. In acest sens eminem are un semn cu diavolul la poza de profil de pe facebook daca nu ai vazut, el canta intr-un fel de isi aduce ceva aminte sau e trist in melodiile lui. Asta inseamna ceva.

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulţi artişti fac chestiile astea.Asta nu înseamnă că îşi vând sufletul vreunei fiinţe supranaturale. Poate are vreo depresie sau ăsta este felul lui de a fi.

| Jimtheghost a răspuns:

Unii cred ca Pamantul e plat dar asta nu inseamna ca e plat.winking

| Faranume1111 a răspuns:

NU!