| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca este corect pirateria muzica, video, games vorbim de munca unor oamenii care nu se aleg cu nimic, dupa atata munca nu este corect
http://www.youtube.com/watch?v=l9rfjbIHDgM

2 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

E problema cu Sopa, Pipa, Acta & co.
thinking Daca totul ar fi pe bani (dvd/cd-uri, live dvds), o formatie noua nu ar mai avea parte de promovare.Cel mai important lucru este ca nu o sa-i cumpere nimeni albumele fara sa auda macar o melodie. Facand aici referire la formatiile care nu au videoclipuri sau sunt genuri extreme sau mai "ciudate" si nu sunt difuzate prin tv.

| rebelmonk a răspuns:

Daca nu s-ar alege nu ar mai produce crede-ma fac bani mai mult decat iti poti imagina uita-te la rihanna eminem s.a.m.d o duc rau?laughing nu cred