| METALL2000 a întrebat:

Credeti ca felicia la cunoscut ce michael jackson a fost la acces direct ce credeti?

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

Parerea mea este ca nu a cunoscut pe mine. Numarul oamenilor care fabuleaza din pacate este prea mari in comparatie cu numarul persoanelor din Romania. Si eu pot sa spun foarte usor ca am avut o aventura cu Brad Pit. Nu? E foarte simplu sa afirmam un neadevar.

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Cred că ar trebui să nu mai pui întrebări cretine şi fără sens.

Răspuns utilizator avertizat