| summergirl25 a întrebat:

Credeti ca Justin Bieber are voce?

20 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Daca si penibilul ala are talent...

| RockNbeer a răspuns:

Ori ce ciumpalac are voce,pana si tu cred ca ai voce,daca nu esti muta.
Important este sa stii ce sa canti cu ea,sa ti-o antrenezi, si sa iti cunosti limitele.
Cum dealtfel acest Biber nu prea tine cont de aceste "legi", dar nu este doar vina lui ca melodiile suna penibil, ar mai fi si versurile si linia melodica, care il trag in jos.

| summergirl25 explică (pentru RockNbeer):

Multumesc ca ai stat sa imi expici, chiar daca tot nu sunt de parerea ta! Multumesc ca ai scris, totusi si ca ti-ai exprimat idea!

| RockNbeer a răspuns (pentru summergirl25):

Nici nu ma asteptam sa imi dai dreptate, cui ii place sentimentul acela in care trebuie admiti ca ai gresit.

| summergirl25 explică (pentru RockNbeer):

Dar totusi, multimesc ca te-ai obosit sa scrii.

| DarinaLove a răspuns:

In termeni de muzica, NU.
Adica vocea lui suna ca si cand el nu a ajuns la pubertate inca de la varsta asta.Sau poate ca asa este timbrul lui natural cand fredoneaza.Si nu e vorba ca e feminina, dar nu PARE bine formatahappy

| vali1985 a răspuns:

Are voce.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Cu siguranta ca are voce, doar nu e mut Are o voce feminina care ma enerveaza si canta doar labareli repetitive.

| summergirl25 explică (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Multumesc ca ai exprimat ce simiti! Dar tot nu cred ca Justin bieber are voce de fata!

| IliadisJunior a răspuns:

Sincer nuhappy, mi se pare un tantalau

| alexandru_6678 a răspuns:

NU

| KristalPop a răspuns:

Da, dacă nu ar avea n-ar vorbi. Iar dacă te referi la cântat, da, şi acolo are voce de fată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| FastAndFurious a răspuns:

Da, se audelaughing)

| Love4Music a răspuns:

Are voce darcum spune Drfeelbad o are feminina

| summergirl25 explică (pentru Love4Music):

Multumesc ca ai exprimat ce crezi despre Justin Bieber, dar tot nu ma poti convinge sa cred ca Justin are voce de fata!

| summergirl25 explică:

Inca nu stiu cui sa ii dau funda, toti ati fost convingatori! Astept sa mai scrie si altii!

| IoanapSG a răspuns:

Eeeee!
Are voce.
Mie imi plac doar unele melodii dale lui.
Dar de el nu imi place.
Si imi pare foarte bine ca el si Selena Gomez s-au despartit.
Ca nu le statea deloc bine si frumos impreuna.

| PunkieMuff a răspuns:

Nu

| Theoryofabook a răspuns:

Nas putea sa spun ca, cand cel mai frumos dar are un pic acolo, ceva vocebatting eyelashes