| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Lady Gaga este o curva? De ce? Doar are un stil vestimentar foarte ciudat cu care impresioneaza si asta nu inseamna ca e o curva!

Răspuns Câştigător
| BlueDreams a răspuns:

Nu e:-J.Lady Gaga a absolvit un liceu catolic, si-a perfectionat talentul vocal si de compozitor, e o adevarata artista.Si daca nu stiai, a mers la aceeasi scoala cu Paris Hilton.Ca persoana mi se pare, ciudata, aproape nebuna insa e clar ca din toti artistii astia superficiali ea isi iubeste fanii. Odata a plans deoarece a trebuit sa parasesca un concert, pentru ca nu se simtea bine.Ca artista e minunata si are o voce superba, dar ca persoana nu-mi place.

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elial a răspuns:

Eu cred ca lady gaga e un barbat de fapt. Sa te uiti de aproape la fata ei sa vezi ce fata de barbat are si cand nu e farda dar si cand e.

| Căpșuuu a răspuns:

Pai din cate am auzit a jukt si in filme porno.asa ca de aici tragi u concluzia, si in plus si videoclipurile ei sunt prea deocheate, sa zicem

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu este o curva numa ca se imbraca mai extravagant, dar ianinte sa se apuce d muzica a fost stripteoza.

| RoberT_2406 a răspuns:

Sti definita cuvantului curva?
http://dexonline.ro/definitie/curv%C4%83

| mimiwewem a răspuns:

Nu ehee hee
si eu am auzit ca e barbatlaughing(dar nu e adevarat)
ehh vorbe in vant...

| z8 a răspuns:

Ce face ea e marketing. Lady Gaga este un produs al muzicii. Se imbraca, canta, in asa fel incat sa castige cat mai multi $$. Aparent daca esti tipator de original si canti bine si un stil de muzica cat mai cerut, iti maximizezi castigurile.

F multi artisti sunt complet diferiti in viata personala decat sunt pe scena.

Parerea mea, bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| MalinaH a răspuns:

Nu-i adevrat ca lady gaga e asa.doar fiindca e excentrica si noncoformista si asta e stilul ei.

http://www.gbx.ro/member_page.php?id=7624

| Oanny a răspuns:

Nu este

Răspuns utilizator avertizat
| Horyka a răspuns:

As impushcao pe ea si pe gayu ala de jb!