| andreylarentiu a întrebat:

Credeti ca lil wayne este cel mai tare rapper din lumethinking eu cred ca da...

11 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu-i neaparat cel mai tare, dar e printre cei mai tari happy

| usy313 a răspuns:

Cum poti zice ca e cel mai bun rapper din lume cand el face piese cu enrique iglesias, Jennifer Lopez, Jay Sean + alti artisti care canta pop.+ ca are un albumul lui Rebirh e un album rock-pop straight face. doar pentru ca zice el in piesa lollipop ca e cel mai bun rapper nu inseamna ca si e... oricum, dupa mine, si nu numai dupa mine laughing...cel mai bun e Eminem. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ma, srsly. El e Guta de la americani. Ce rapper e el, ma? Ca se lauda ca e un milionar?
Bafta.

| FoarteLetargic a răspuns:

Si Lil Wayne e destul de bun, dar tot Eminem, Snoop Si 50 sunt cei mai tari. Eu in general ii ascult pe astia ai nostri. Pace tie!

| Crisis a răspuns:

Eu sincer nu-l pot suporta pe Waynie... chiar nu-mi place. Si oricum, nu cred ca e cel mai bun rapper, mai degraba ar fi Eminem, KRS, Immortal Technique, Raekwon.

| andrei95 a răspuns:

Nu este cel mai bun are si el cateva melodii mai bune cum ar fi lollipop sunt multi rap-eri mai buni ca el cum ar fi ice cube,eminem, dr.dre, snoop dogg.

| Shine_1620 a răspuns:

Da este cel mai tare.

| xRN a răspuns:

Cum poti zice ca e guta de la americani El e cel mai bun dupa parerea mea doar eminem il poate egala... Snoop dog, 50 cent si dre nu au cine stie ce melodii.

| Annie90 a răspuns:

Evident ca nu e. Un rapper nu ar fi cantat niciodata cu J.Lo, etc. Ca s-a autoproclamat el, cand Eminem era la dezintoxicare, e altceva. Dar cel mai bun rapper e Eminem! Parerea mea.

Respect Eminem!

Răspuns utilizator avertizat