| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca magda cu morosanu trebuia sa castige trofeul la dansez pentru tine? sau grigore cu iuliana?

Răspuns Câştigător
| Irina a răspuns:

Nu cred ca trebuia sa castige cineva care nu a stiut nici macar sa fie responsabil si a dat nastere la un suflet fara sa aiba ce sa ii ofere. si-a facut-o cu mana ei.

In cazul lui Grigore, nu cred ca el si-ar fi dorit sa ii moara ambii parinti.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca Magda si Morosanu au meritat sa castige.

| cornel a răspuns:

Ambii le-ar fi trebuit acel premiu.
daca te gandesti amandoua perechi aveau nevoie de bani.
eu cred ca Magda si Morosanu au castigat pe merit.
asta e.trebuia sa castige cineva.asta e viata. poate ii ajuta altcineva cu banihappy

Elianna
| Elianna a răspuns:

Cu toate ca tineam cu Iuliana, Morosanu a meritat locul 1.

| danutza45 a răspuns:

Eu cred ca magda si morosanu...big grin ma bucur pentru ei ca au castigat dar imi pare rau si de grigore... cred ca daca nu ar fi fost aratat acel filmulet el ar fi castigat

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

In mod normal cazul lui Grigore era mai important insa din cauza acelui filmulet a scazut mult in ochii publicului, oricum Magda si Morosanu au dansat foarte bine si s-a vazut ca au pus suflet merita pe deplin premiul

| wanda a răspuns:

Pai...de dansat.au dansat mult mai bine magda si morosanu... dar grigore si iuliana aveau mai mult nevoie de bainii aia

| aNNakin a răspuns:

Sincer sa fiu nu am urmarit editia aceasta dar Morosanu oricum avea multi fani sau suporteri in tara care l-au votat.