| Unsmilecucireasadeasupra a întrebat:

Credeti ca Tokio Hotel vor veni in Romania, la Bucuresti anul acesta?:d

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă va veni, vom afla în timp util prin grija impresarului și a sponsorilor!
Pa, pa.

21 răspunsuri:
| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Pfoai tokio hotel esti emo

| mika a răspuns:

Nu stiu eu una nu am auzit nimic cum ca ar veniconfused

| angelany a răspuns:

Nu cred...
kisses

| ingerulnoptii_5441 a răspuns:

Nu vine jb in Romania dar vione pentru ai ajuta pe cei bolnavi si saraci

| Mileeee98 a răspuns:

Nu pentru ca nu este nici un sponsor care sa-i aduca si in plus ca in Romania este "criza" cica...si nimeni nu vor cumpara biletele
P. S.:ru as vrea sa vina... sper+ ca as vrea sa-si schimbe Bill look-ul laughing

| IateyourCookie a răspuns:

Nu stiu dar sper :X

| Al3xAl3x a răspuns:

Nu stiu, desi sunt slabe sanse! Stiu c ain iunie va canta la Bucuresti Jon Bon Jovi happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ vladbredau
Extraordinar :O Asculti tokio hotel si esti emo, asa-i?
Pentru informatia ta, nu toti care asculta tokio hotel sunt emo >:d< mai ales eu :*

On - Tokio Hotel nu cred ca o sa vina, deoarece nu au unde sa cante - scena de la Bucuresti este MULT prea mica pentru ei (cel putin asa a zis managerul lor), avand in vedere ca la un concert au umplut un stadion de fotbal care este de 2 ori mai mare decat scena de la bucuresti. happy
Sper ca te-am ajutat >big grin

| Silviutza_2541 a răspuns:

''Eu chiar doresc ca Tokio Hotel(cei mai draguti baieti din lume!)sa vina in Romania. Ii ador mai ales pe Bill si Tom, sunt mega fana Tokio Hotel.Ar fi pacat ca ei sa nu vina Romania sunt peste 100. 000 fani care abia asteapta ca ei sa vina.Eu am vorbit cu Bill Kaulitz si a spus ca o sa vina in 2011. Pot sa vina si peste 100 de ani, nu conteaza numai sa vina. Unii spun ca ei sunt emo, ei bine nu este adevarat! Ei au spus ca nu sunt.Chiar daca au piercinguri si tatuaje ei nu sunt emo.Am inceput chiar sa invat niste texte in germana si engleza pentru atunci cand o sa vina. Poate voi nu stiti dar pentru noi inseamna foarte mult.Asa ca aducetii odata in Romania.Modonna Michael Jackson, AC DC etc. Au venit. Si chiar nu este corect.Toata ziua eu stau numai pe siteuri despre ei. Si sunt mereu la curent cu ce se intampa.Asa ca aducetii odata!''
Bine.Asta este de pe internet, dar nu iti pierde speranta, pana la urma or veni ei in Romania. Un an nou fericit! Pupicilove struck

| Unsmilecucireasadeasupra explică:

Multumesc, anonim ca ai sustinut ideea ca cei care asculta tokio hotel nu sunt neaparat emo:*. Era si eu sa ajung da m-am oprit la timpwinking.

| valery_4592 a răspuns:

Eu as vrea nespus de mult sa vina... dar nu cred ca asa au zis ca vor veni in 2009 si nu au venitsad. daca afli ceva id me : georgiana_v99@yahoo.com

| dulcikaa a răspuns:

Pai, sa ma gandesc nu se stie, nici trupa nu stie, depinde de ofertele care le vin si daca au timp

sper ca te-am ajutat:d
pa

| DorelSudoru a răspuns:

Nu cred.Bill e fata sau baiat?

| Dragotta a răspuns:

Nicio sansa trupele vin numa dupa cum se vand biletele in tara respectiva.La noi este o sansa de 4 la 10 sa vina

| ZumZz a răspuns:

Sper ca sa vina :X :X ii adorr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ Alexa - emo este un stil care vine din interior, nu doar sa zici `gata, sunt emo! ma tai cu lama! sunt depresiva, plang si ma arunc de la etaju` 10!`
Emo este un stil specific copiilor care au avut neintelegeri in familie, au fost agresati, au parintii divortati, sau altceva si mai grav. Nu poti sa zici imediat ca esti emo doar pentru ca asa e la moda.
Eu cel putin nu sunt emo happy Ma imbrac in mult negru, ce`i drept, dar imi place culoarea. Asta nu inseamna ca sunt emo.

| Unsmilecucireasadeasupra explică:

Pai am incercat sa ma tai din cauza unui baiat, dar nu am avut cu ce si am ajuns doar la zgarieturi, iar dupa m-a prins tatarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! eu spun ca nu vor veni de oarece au multa treaba!

| nb1 a răspuns:

Daca stau bine si ma gandesc mai bine nu ar mai veni, o sa fie dezamagiti de tara noastra, si eu imi doresc frt muult sa vina dar daca nu au venit pana acum, va dati seama acum nu au de ce sa vinasad

| nb1 a răspuns:

Oricum TOKIO HOTEL e cea mai tare trupa chiar daca altii considera contrariul, noi ii sustinem, si le dorim sa aiba noroc in continuare pentru ca merita cu adevarat.CARE vrea s a vorbim mai multe luati id meu:laurik1995 Always TH! 1

| FloRyX002 a răspuns:

Hai sa va spun cum sta treaba daca vas cunoaste pe unii dintre voi n-ati mai iesi vii din mainile mele
si ce daca bill este emo?
va mananca undeva au talent arata bine ce mai vreti?
daca e sa ne gandim putin sun de 1000 de ori mai multi rokeri si emo de
cat cocalari asta e sunteti niste copii flamanzi
tokio hotel ar venii aici mai ales bill pentru ca a si declarat el nu-i neaparat sa cante pentru bani sau sa aiba scene mari e de ajuns sa aiba fani si n cred ca doar 4-10 oameni ar venii la concert ca sunt multi care ii apreciaza
si acei copii emo care sau aruncat de pe bloc pun pariu ca au avut niste probleme de aceea