| love13 a întrebat:

Credeti ca v'om ajunge printre primi 5-10 la Eurovision song contest 2011? [cu melodia Hotel FM-change] Cele mai multe cu "da" sau "nu" vor primi un vot+prieten si primul FUNDA; x!

Răspuns Câştigător
| l0riiii a răspuns:

Da, logik. ii super mellove struck.eu chiar sperrrr:X

13 răspunsuri:
| Pinkutza a răspuns:

Eu cred ca nu...adica poate da poate nu; depinde de gusturile celor din juriu... posibil sa dim mai departe de cei 10

| KoreaJapan a răspuns:

Nu. Pentru ca... e, acum poate reuseste si Romania, caci am obsevat ca interesul pentru muzica se cam duce de rapa in toata lumea. Adica, compara, te rog, playing with faire' cu,, Tornero''. Si cum se face atunci ca Paula Seling a ajuns pe locul trei si Treistariu pe 4? Am castiga, poate, daca ar canta Smiley, dar... ce sa faci. Cel putin, asta e parerea mea. Sper ca nu te-am suparat.

| bLoOd_8500 a răspuns:

Eu cred ca da

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Nu cred. Dar sa speram happy

| AndreeaRoxy a răspuns:

Eu nu cred ca vom primi primele locuri poate 12 sau 13 deci raspunsul meu este NU (mie nu-mi prea place melodia in mod special)

| bibyyy143 a răspuns:

Nu stiu sigur dar nu prea cred depinde si de voturi si de telespectatori dar si de juriu sper ca da... tu ce crezi?

| JustMee_5020 a răspuns:

Da

| DreamingAloud a răspuns:

Sincer nu prea cred deci...nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cine stie? Ei canta bine si imi place mesajul transmis de melodie.

| love13 explică:

Pai eu nu stiu.Este simpatica melodia dar totusi nici una nu era pentru Eurovision care s'au prezentat in seara de revelion. Dar sa speram!

| LLLLLLLL a răspuns:

Nu inteleg de ce nu se trimit artisti cu o valoare adevarata.
astia sa se lanseze in alte competitii.eurovision ar trebui sa fie o competitie intre cei ce pot fi numiti cu adevarat Cei mai buni

| BlackVeil a răspuns:

Raspuns sincer: NU! Melodia n-are nimic special, dupa 1 minut deja devine plictisitoare, este pur si simplu banala, iar versurile sunt...
Sper sa nu te superi, asta e parerea mea personala!

| love13 explică:

Eu nu ma supar. Doar asta am zis.tongue. Sa imi spuneti parerea voastra personala happy!