| anonim_4396 a întrebat:

Crun om pe aici care sa stie sa faca treaba de dj deoarece eu cu niste prieteni ne-am facut o trupa si avem nevoie de unu care sa se priceapa daca intreseaza pe cineva sa ma contacteze pe privatt

2 răspunsuri:
| .exe a răspuns:

Ti-am lasat un pm

| Arthur a răspuns:

Cu unele ocazii am făcut şi pe DJ-ul, dar voi aveţi nevoie de manager dacă aveţi trupă, nu de DJ.
Mai aveţi nevoie de un compozitor pentru cazul când nu mai aveţi inspiraţie, textier pentru versuri, sunetist pentru sonorizare.