| MiculFaraon a întrebat:

Cu cat pot vinde o chitara Fender electronica?

2 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

"Cu cat pot vinde o masina Audi?". Exact asa e intrebarea ta. Sunt mii de audi-uri si de fender-uri. La fender preturile incep undeva de la 800 lei sh si ajung pe la 3000-4000 Euro in majoritatea cazurilor.

| GYGYLATINO a răspuns:

daca ai dat o anumita suma de bani pe ea si ai folosit-o gaeste-i un pret mai mic adica mai rezonabil depinde cat timp ai folosit-o si daca are sau nu vreun defect dar sfatul meu e sa o pui pe olx sau tocmai pun rou si sa pui o suma si o sa vezi undeva in caz daca vrei sa negociezi pretu cu cel care vrea sa o cumpere