| zayna a întrebat:

Cu ce credeti ca trebuie sa incep daca imi doresc sa fac muzica. Care sunt primii pasi pe care trebuie sa ii fac ca lumea sa inceapa sa ma cunoasca si sa. mi recunoasca talentul; cele mai bune raspunsuri fundawinking

Răspuns Câştigător
| AndraAndrutsa121 a răspuns:

Trebuie sa o iei incetisor... Poti incepe prin a posta un video cu tine pe Youtube in care sa canti. Daca o sa iti placa parerile celorlanti poti sa te inscrii la anumite concursuri de muzica.Iar daca castigi vei devenii cunoscuta, iar daca nu vei castiga ...nu vei fi la fel de cunoscuta dar o sa fi integrat cat de cat. Poti incepe cu ce gen de melodii vrei.Iti dau un sfat : trebuie sa fi sigura pe tine mereu, iar daca iti doresti cu adevarat sa faci muzica sa nu te dai batuta niciodata.

8 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai talent.
Pui un clip pe Youtube.
Promovare.

Eventual, mergi la Palatul Copiilor din orasul tau sau Scoala Populara de Arte si Meserii.

| RockNbeer a răspuns:

Sa inveti sa faci muzica, in primul rand.

| Nucreeed a răspuns:

In primul' rand sa scoti poza de la avatarrolling on the floor

| ioanamaria56 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai talent sau sa iti faci talent exersand. Apoi roaga pe cineva sa te ajute sa pui un clip cu tine cantand (la instrumente sau vocal) pe youtube. Apoi, daca esti recunoscut (ca Justin Bieber) poti deveni faimos.

| Wøodenpints a răspuns:

Înveţi să cânţi sau te pui în genunchi şi glup-glup-glup.

| FearOfTheDark a răspuns:

Mai intai sa inveti muzica, nu sa canti acasa dupa ureche.
Eu fac de 5 ani si nu ma stie nici naiba in oras.

| Okami23 a răspuns:

Sa te inregistrezi si sa te pui pe youtube