| Robertynoo a întrebat:

Cu ce program pot remixa o melodie thinking

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

REMIXEAZA Muzica Online aici http://www.looplabs.com/
sau
Virtual Dj studio Download and serial 2011
http://www.brothersoft.com/......ttp?/d.php
Name:SoLVer
Code:34F3-3730-0263-6083-26
sau
Dj_Traktor_3.3.2_FULL
Download link: http://tiny.cc/jtfwj
Bafta!

| Kazimir a răspuns (pentru neluL):

Nelule, nu dormi la ora asta? tongue

| neluL a răspuns (pentru Kazimir):

Ma prins dimineata? whew! (de fapt la ore din astea sunt activ big grin )

| Kazimir a răspuns (pentru neluL):

Si cand te gandesti ca multi adorm ca ingerasii laughing Vi la o bere? Ca ma plictisesc... big grin

| neluL a răspuns (pentru Kazimir):

As venii dar sunt la 2500 de kilometrii happy Mai am de raspuns la 91 de mesaje private si cateva intrebari si gata, termin. big grin

| Kazimir a răspuns (pentru neluL):

Hehe. Ce cautat esti tongue Asa eram si eu pe la inceputul anului ^^ 2500 km? Oo traiesti in slovenia cumva?

| neluL a răspuns (pentru Kazimir):

Italia! nerd le fac la astia viata amara laughing

| Kazimir a răspuns (pentru neluL):

Oh sad naspa ca esti plecat... desi ma gandesc si eu sa plec dupa ce termin facultatea. se cauta farmacisti in strainatate xD
Eu am iesit... Ma duc sa ma plimb prin parc (dap la ora asta)
Sa ai o zi faina ^^

| neluL a răspuns (pentru Kazimir):

De farmacisti Nu stiu happy Ma duc sa fumez si eu o tigara (am un parc mare in fata casei)! tongue Merci la fel, Have a nice day!

10 răspunsuri:
| malexcosmin1 a răspuns:

Partycloud.fm