| Poison_9734 a întrebat:

Cu ce program pot sa'mi editez si eu poza ca ea cea de la profil

http://hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do? ownerId =485320097&artistType=&photoFuid=01149701090300rUI5Wk970 109

dau funda.; x

mersi frumos; x

id meu pentru cine vrea sa ma ajute danielabesk98 :)

16 răspunsuri:
| PeAcE a răspuns:

Ciudat, dar asta e profilul meu... Poza am loat-o de pe net, dar stiu ca astfel de poze se fac in photoshop!

| TraficDeMentosane a răspuns:

Este usor de facut si sunt mai multe programehee hee trebuie sa decupezi si sa lipesti p un alt fundal happy
incearca ori cu: photoshop[dar e greu :-s]
photofiltre
photoinstrument[este mai dificil de salvat]
dar eu ma descurc daca nu poti anunta'mawinking
Byewave

| MiReLa_3183 a răspuns:

Eu sunt propiretara hi5-ului resoectivhee hee am luat id-ul tau si mai vb acolo ...toate pozele le editez cu photoscapewinking. e f simplu de editat cu el ...ast fundita:*:*:

| MiReLa_3183 a răspuns:

Ce chestie.laughing)rolling on the floor al cui o fi pan la urma profilu ala de hi5?laughingrolling on the floor) acum serios eu cand dau clik pe linkul ala imi apare poza d la mine d la profil laughing si vad ca tuturor le apare la fe l...vezi ca nu ai scris corect link-ul d la poza care iti place tielaughingrolling on the floor... f tare laughing

| JBeebsAndUsher a răspuns:

Bwa adee2 esti proasta raw jur straight face ala ii hi5 meuwinking
ce proasta esti straight face
fraiera arw rolling on the floor)
danyela big grin aia ii poza normala big grin. da add la id rko_legacy98 si iti zic big grin ii a mew hi5 :p

| JBeebsAndUsher a răspuns:

Ii profilul meu de hi5 ala :d. da add la id rko_legacy98 tongue.winking

| JBeebsAndUsher a răspuns:

Dami hi5 taw si iti las comm-u'ri daca vrei tongue
sh' sa stii ca adee2 sh' biencutza aia si aialalta mintwinking iti daw commuri kiss. bye wave

| AdeEalx a răspuns:

Asta. i poza mearolling on the floor
ma simt flatatalaughing
daca vrei iti spun chiar euhappy

| AdeEalx a răspuns:

☺RaNdYkA☻RKOrton☺ cred ca tu esti prostu/proasta aiciwinking

si sincer daca observati.este o problema cu adresa. tuturor ne apare poza noastra d eprofil...
deci...

si tu aia.desteapta, ☺RaNdYkA☻RKOrton☺, nu inteleg de ce jignesti, ca nu a facut. o nimeni inca la adrsa ta...asa ca mai du. te proasta...ca nici sa gandesti nu stiwinking
auzi "ala ii hi5 meu "
parca iti stiam eu hi5, saua veam nevoie de el. du. te ca esti prafwinking

| AdeEalx a răspuns:

Exact, ai gresit tu adresa...sau nu stiu. ceva s. a intamplat, pentru. ca fiecare cand accesam linkul ne apare poza noastra de profil, dar "altii" sunt prea scurti la minte ca sa gandeascawinking si arunca cu vorbe inainte, halal persoana ce esti,☺RaNdYkA☻RKOrton☺.
mai si spui ca noi mintim, dar tu esti praf:*.
ma gandesc si la profil la hi5, oi avea poza cu winnie the poohlaughing
doamne...mi.am mai consumat si 10 min din viata cu astfel de persoaneoh go on
arunca. te dudewinking!

| AdeEalx a răspuns:

Frate esti proasta sau te prefaci, ☺RaNdYkA☻RKOrton☺.
tu nu vezi ca toti zicem ca ne apare poza noastra de profil tu o ti pe a ta, ca nu e hi5 tau.si mare importanta te crezi.
nu vezi ca n.ai minte.mai citeste si ce scriu ceilalti si nu mai vorbi de noi ca mintim, ca tu esti aia care nu vede realitatea.
si nu. mi mai pomeni numele ca nu. ti permit, pana nu te comporti cum trebuie si. ti asumi drepturiwinking care nu le ai.
du. te si impuscate.

| FunDa a răspuns:

Pai ...photoscape! modifica in genul ala! daca vrei poti sa-mi trimiti un mesaj cu id-ul tau si-mi poti da mie poza sa ti-o editez sau sa-ti explic!:*:*

| Andru_6890 a răspuns:

De fapt nu e hi5-ul nimanui laughing)))
si mie imi apare poza mea de profil oh go on
nu ai trimis bine linkul :*

| Deea :x a răspuns:

Deci fac pe mine de ras! vroiam sa zic si eu ca ii hi5-ul meu rolling on the floor ca, chiar e cand dau click pe link`... rolling on the floor

| Nikollee a răspuns:

Aia e pozaaa meaa!

| Nikollee a răspuns:

Aiaa e pozaa meaa!