| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce trupa a cantat Daniel "Max" Dragomir la emisiunea Star Maraton De Revelion? Si de unde pot descarca acel colaj?

Răspuns Câştigător
| TheAndra95 a răspuns:

Am gasit\m/, si m-am gandit si la tine http://www.dailymotion.com/......2012_music

2 răspunsuri:
| TheAndra95 a răspuns:

Stiu doar ca a cantat alaturi de trupa Smashed Mosquito, la care este solist.

| eXecuTe a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu va rog. Am vazut doar in timp ce cantau, dar nu am prins sa vad cine si cum, as vrea si eu sa stiu de unde pot lua colajul acela, scuza ca ma bag aiurea, dar daca tot este aceeasi tema sa nu mai fac alta intrebare.