| kidw a întrebat:

Cui ai place Rihanna? eu o ador!

Răspuns Câştigător
| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Mie

11 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Si mie imi placelove struck
De cand eram mica.
Are o voce foarte frumoasa si melodiile pe masurahappy.
Fiecare melodie are acel ceva specialtongue.

| Flav a răspuns:

Decat Miley, Lady Gaga si ce mai sunt... oo da, it's ok!

| Mary Marry a răspuns:

Mie imi place mult Rihanna! happy
Imi plac toate melodiile ei, show-ul ei, cum arata.
E super tare.Si mie imi place mult. :love struck

| Aero a răspuns:

O prefer pe Amy Macdonald in locul eibig grin... au aceeasi varsta d-aia le compar. Imi place si Rihanna, mai ascult piese de ale ei(asta inseamna ca le caut eu, nu sa aud la radio/tv), dar prefer stilul lui Amy.

| Elena1234456 a răspuns:

Eu love struck imi place foarte mult stilul ei, cum canta, dansul ei. happy este una din cantaretele mele preferate, chiar merita laude.

| Ralluxd a răspuns:

Mie imi place Rihanna

| Ce.mai.vrei:>? a răspuns:

Si eeuuu=3.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Si mie imi placelove struck.Are niste melodii superbe si cu un mesaj aparte.de exemplu ador Cry sau Good Girl Gone Bad thinking Bi*ch I`m Special, Take a Bow.si sa nu uit Hate that I Love You day dreaminglove struck

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are niste versuri dragute.Atat pot spune despre ea.

| justinbieber94 a răspuns:

Mie mi se pare ok, canta bine, arata bine, este ok fata, dar si Justin Bieber este dragut, canta bine, arata si mai bine, si are doar 16 ani, i-a spune-mi tie cum ti se pare Justin bieber?