| saku970 a întrebat:

Cui ii place Adam Lambert?

Răspuns Câştigător
| RoxYuuKikyo a răspuns:

E cel mai tare. Il iubesc chiar daca e gay. Am toate melodiile lui.Am vreo 20 de postere cu el in camera. Dintre melodiile lui imi place cel mai mult Wataya want from me. E suuper

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Mie? Probleme? Nu ar trebui sa fie. Da e gay, so what? Are o voce foarte faina, a pierdut la Idol tot pentru ca e gay, dovada la cat de tampiti sunt americanii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu sunt mare fana! Nu-mi pasa ca este gay! Imi place muzica pe care o face! Imi place ca se dedica 100% in muzica pe care o face! Inainte eram numita "fana gay'lor",deoarece imi placea si imi place Adam Lambert, dar jignirile lor nu ma afectau! Imi place look'ul lui! Am o multime de postere cu el, de diferite marimi!