| AjLee a întrebat:

Cui ii place Adam Lambert? Sa raspunda fanii lui.

Răspuns Câştigător
| EvaneSScence a răspuns:

Mai, Adam Lambert canta foarte misto si are ambitie. Multi comenteaza despre el ca ii naspa deoarece ii gay. Cui pasa?! Vocea si personalitatea lui conteaza. Ma pot declara fan al lui, deoarece ascult si chiar imi place. Imi place de cand l-am auzit la X Factor...

| AjLee explică (pentru EvaneSScence):

El a participat la American Idol nu la X Factor.

| EvaneSScence a răspuns (pentru AjLee):

Stiu, scuze de greseala happy

12 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Sunt fan, dar imi poate spune si mie cineva cine este Adam Lambert?

| MaskOfSanity a răspuns:

Cică " cui îi place", dar să răspundă doar fanii. Păi, ce rost mai are întrebarea, dacă o să primeşti doar răspunsuri pozitive?
Adam Lambert e penibil.

| isabelabela a răspuns (pentru MaskOfSanity):

El cam da dar malodiile lui (unele)nu, asta era parerea noastra iar asta este parerea ta... oricum nu conteaza caci la cati cantareti preferati am avut cred ca peste 3 /4 luni o sa-mi placa de altul dar na pe moment adam

| MaskOfSanity a răspuns (pentru isabelabela):

Mie mi se pare penibil şi ca persoană, şi ca muzician. Nu văd nimic calitativ la ce face el.
Dar de ce-ţi explici preferinţele în faţa mea? Nu e ca şi cum m-ar interesa prea mult ce-ţi place ţie să asculţi. Eu mi-am spus doar părerea, aşa cum s-a cerut.

| AjLee explică:

Http://popdust.com/......-all-time/
Votati-l pe Adam Lambert

| AjLee explică:

Daca va place Adam il puteti vota pentru a castiga pe site-ul de mai sus

| isabelabela a răspuns:

Ma crezi ca mor dupa el! majoritatea colegilor mei cand vedeu ce ascultam comentau dar pe arma il vedeam tot pe cate unul ca si-l pune ca ton de apel sau ca ma intreaba pe mess ce melodie ascultam in pauzahappyimi place milt faptul ca nu-i ingamfat si mai ales vocea lui! multi comentau ca de ce vrem sa-l vedem pe acest gei.dar nu se gandeau ca poate noua chiar ne place vocea lui nu neaparat imaginea lui. apropo melodiile mele preferate sunt runnin, outlaws of love, cuchoo, better than I know myself, si never close our eyes

| EvaneSScence a răspuns (pentru isabelabela):

Cand colegii mei au auzit ca ascult rock ma credeau satanista laughing)

| isabelabela a răspuns:

Da...si la mine prima data au reactionat urat dar dupa asa m-au enervat ca si ei ajungeau sa ma intrebe de el desi in urma cu cateva zile eu eram ciudata.Dar lasa ma multumesc cu faptul ca am imprastiat melodiile lui adamhappy

| ZayRoo a răspuns:

Melodiile, da.
Dar are o personalitate care nu-mi place.
Ia totul ca pe un joc.