| Sexygirl2000LOVE a întrebat:

Cui ii place Cinema Bizarre? Care piesa de la ei? Credeti ca sun mai buni decat Tokio Hotel.

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Lol, erau, păcat că s-au desfiinţat.
Cea mai tare piesă e Modern Lover, Lovesongs (They Kill Me), Deeper and Deeper şi Touching and Kissing big grin
Sincer, primul album a fost mai reuşit.
Şi da, sunt mai buni ca TH. TH sucks.

| dudu13 a răspuns:

CB ascultam acum vreo 3 ani si ceva in urmalaughing Is buni, mult mai buni decat cei de la THhappy parerea mea.

| DayByDay a răspuns:

Eram o mare fana acum vreo 2 ani, dar de cand s-au despartit nu prea am mai ascultat melodiile lor, oricum imi plac Forever Or Never, My Obsession, Escape To The Stars, Modern lover, Toyz etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea oricine e mai bun decat Tokio Hotel. Mie nu-mi plac deloc baietii astia.
Cat despre Cinema Bizzare, nu stiu ce sa zic.Sunt destul de buni, dar eu nu ma omor cu rock-ul chiar asa de tare. Oricum ma fascineaza Love Song(They Kill Me).
Parerea meawinking