| mariana7621 a întrebat:

Cui ii place cintecul... Fura-ma voinice, c mama nimic nu-mi zice... cel mai bun argument primeste fundita!

Răspuns Câştigător
| IngerashDrogath a răspuns:

Da... E super melodia! Cand o asculti iti vine sa dansezi! Mie mi s-a intamplat cand am ascultat-o prima oara...laughing E o melodie superba! Nu prea ascult manele, decat la nunti, etc., dar la aceasta melodie fac o marree exeptie! Te pooop!

5 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Fara maneleee

| dreamout a răspuns:

Il detesttonguetongue
am urmarit o data videoclipul."supppeerrrb":-&:-&
Doamne, cum sa-i placa cuiva asa ceva?

sigur o sa primesc in loc de fundita nefolositor sau stupid, dar asta e. Gusturile nu se discutawinking
pa pa:*

| Anca15 a răspuns:

Aaa e super melodia
fundita?! am nevoie de una

| Papusik_4304 a răspuns:

Claudia si liviu guta -fura-ma voinice :X cea mai tare mel hit 2011:X

| DarkAngelxD a răspuns:

Buna,
Mie, imi place are un ritm, pe care iti vine sa dansezi (asta cred eu) big grin
Pa, pa