| Floreenofficial a răspuns:

Da.are voce
insa mel mea fav este whataya want form me. big grin

| Ganduri albe a răspuns:

Canta extraordinar...recunos ca seamana un pic cu Bill de la TH dar nu conteaza vocea face totul si e mult mai buna ca celor de la TH :d Scz pentru fani :*

| LOVEsick a răspuns:

Mie-mi place \:d/ big grin. Are melodii frumoase. si voce, e si dragut big grin.

| CraZyKid`SiSi a răspuns:

Aha... ii foarte taleltat baiatu...are si o voce superlove struck dar si mie imi place mel whataya want from me, desi este si cea mai celebra piesa alui, deoarece cam numai aceasta o vad pe mtv, kis tvv si din astea. e cu mult mai talentat decat justin biberonbig grin, parerea mea.

| madalina97_7115 a răspuns:

Iubesc muzica lui.Canta superhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place vocea lui, dar(momentan)singura melodie de-a lui care-mi place(in mod deosebit) e For your entertainment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ...ador toate Piesele lui!
Are o voce Extraordinarabig grinbig grinbig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lool loomea crde ca e "whataya" dap e What are you want" desteapto sh dap e tare ador rockul sh el e idolu mew!big grin :* SPER SA CASTIGE LA AMERICAN IDOL pupic la totzy :* macar eou am 11 ani sh stiu ha ha tongue