| XxThoumaxXAndyXx a întrebat:

Cui ii place de Andrew Dennis Biersack(Sixx)http://www.youtube.com/watch?v=OsO9wGRf5hI&ob=av3e?

4 răspunsuri:
| hellgirlmonster a răspuns:

Andy Sixx? E genial! :X

| alexandru1999alexandru a răspuns:

Imi place este super tare!

| Love_Magdi_1994 a răspuns:

Mieeee il iubesc ii cantaretul meu preferat, ii foarte foarte foarte foarte foarte foarte dragut si frumos are o voce superba si mooor dupa ochii lui este cel mai frumos baiat din lume

| Mitsuri10 a răspuns:

Heei :*.
Ascult Black Veil Brides de 4 ani si nu ma mai satur. Iar in ce il priveste pe Andrew, il ador. Este idolul meu. Este genial. Il iuubesc. Nu imi vine sa cred cand vad ca mai sunt si alte persoane care asculta BVB sau carora le place de Andy. puppy dog eyes
big hug Succes mai departe. Si tine-o tot asa.