| Iulia_3354 a întrebat:

Cui ii place Jb=(Justin Bieber)...Sa imi zica si mie o melodie NOUA de a lui Nu gen One Less Lonely Girl sau Baby... Ceva nu.Pls.Funditawinkingbig grin

9 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Dar tu n-ai auzit de Google sau Wikipedia? Sau sa-i cumperi albumele?!

In fine... o melodie noua zici? Pai Next 2 you.
Born to be somebody.

Răspuns utilizator avertizat
| RockerGirl a răspuns:

Asta numesti tu muzica? Asculta frate METALLICA! Aia DA muzica! \m/

| LuciVIP a răspuns:

Nu sunt chiar deloc fana JB dar am o pretena care e inebunita dupa el si tot trancaneste toata ziua de mel. That should be me... in fine eu prefer muzica rock Gen Metalica sau Tokio Hotel... oricum cred ca o sati placa mel asta. happy

| Jazzooohs a răspuns:

Aia e muzică?

| Jenny260198 a răspuns:

Buna.Pai latin girl,heartache, won't stop, dr.bieber,never say never(stiu ca ultima nu-i noaua dar este frumoasa) si mai multe o sa-ti apara. Sper ca ti-am fost de folos. Funda?:*

| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Omglaughingrolling on the floor) Justin Bieber?! du'te mastraight face

| asul10 a răspuns:

Justin Bieber - Dr. Bieber | sper ca ti-am fost de folostongue Fundita?puppy dog eyes

| mariootza_2108 a răspuns:

Never say never e super draguta( nu ca mi-ar placea si de el) dar asta e singura lui melodie care imi place