| jump a întrebat:

Cui ii place melodia : http://www.youtube.com/watch?v=xFhZSo0dbao?
si ce va inspira?
dau fundita pentru cel mai raspuns:))

Răspuns Câştigător
| VladyCristian a răspuns:

Doamneee ce piesaaa! :X Imi aminteste de o anumita perioada ce a trecut. Ce vremuri... :X Piesa este de nota 10. Foarte faina \dancing

11 răspunsuri:
| User a răspuns:

Imi inspira miros de droguri (din cauza numelui) laughing

| jump explică:

@alien:bv, tati, sa nu te droghiezi ca nu e bine.si melodia n`are niciun mesaj subliminal asupra drogurilorwinking. bai, sa va spun. mi-a placut atat de tare incat mi-am facut tatuaj cu piesarolling on the floor)...eram spart, dablushing

| jump explică:

@luvieere...imi pare, sincer, foarte rau ca am dat deja fundita:-s. m`am gandit ca n`or sa mai raspunda multi si ...vaaaaai ce ratat suntrolling on the floor) acum am vazut ca i-am dat fundita unui anonimblushingblushingblushingshame on me.

| deejayra a răspuns:

Andre Tanneberger e unul din Dj-ii mei preferati...foarte frumoasa melodia.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Imi place, da nu imi inspira nimic deosebit. happy

| dyddyyyx18 a răspuns:

Da ma face sa ma gandesc la droguri, datorita numelui. Da` km atat. happy

| Dj Boalca a răspuns:

Piesa asta a facut parte din viata multor oameni...si din a mea.ma face sa ma gandesc la niste lucruri in trecut.lucruri frumoase. aproape ca si cand esti spartlaughing)

| Alien a răspuns:

Nu imi place sa ma droghiez!
Nu imi place melodia!

| Aia cu cap mare a răspuns:

O sa ma fac ca ploua la intrebarea asta!laughing

| luvieere a răspuns:

Piesa îmi inspiră încredere în bucuriile simple din jur şi în faptul că ai nevoie de cei care-ţi sunt alături pentru a te putea bucura cu adevărat de viaţă. Singurul "ecstasy" al vieţii constă în apropierea de cei dragi, un adevăr care rămâne valabil chiar şi în cele mai austere condiţii; aşa, cum în videoclip protagoniştii se bucură de viaţă chiar şi într-un mediu arid şi modest.

| LilysdaS a răspuns:

E o melodie care inspira singuratate