| maria999 a întrebat:

Cui ii place melodia :Someone like you-Adele si de ce va place aceasta melodie?

Răspuns Câştigător
| Gabica a răspuns:

Imi place mult melodia, este foarte frumoasa si timbrul vocal al lui Adele este unul deosebit.Ritmul melodiei este unul linistitor si combinat cu vocea superba a lui Adele parca te indeamna sa meditezi si,indiferent daca stii sau nu limba engleza,nu ai cum sa nu fii impresionat de aceasta melodie. Daca mai si stii limba engleza atunci cantecul, pur si simplu, ti se pare o portita catre Rai.Parerea mea, deci nu ma criticati!:*

| maria999 explică (pentru Gabica):

Raspunsul tau este cel pe care vreiam sa il primesc! Adele are intr-adevar o voce deosebita! Eu o admir intr-un totul.Melodia la fel este una de suflet. Nu ca alte melodii care sunt pe primul loc in topuri si nu transmit mai nimic!

4 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Imi place mult melodia, este foarte frumoasa si timbrul vocal al lui Adele este unul deosebit.Ritmul melodiei este unul linistitor si combinat cu vocea superba a lui Adele parca te indeamna sa meditezi si,indiferent daca stii sau nu limba engleza,nu ai cum sa nu fii impresionat de aceasta melodie. Daca mai si stii limba engleza atunci cantecul, pur si simplu, ti se pare o portita catre Rai.Parerea mea, deci nu ma criticati!

| Gabica a răspuns (pentru Gabica):

Scuze ca am pus raspunsul de 2 ori, dar am crezut ca nu s-a trimis.

| maria999 explică (pentru Gabica):

Nu este nici o problema! Eu oricum iti apreciez foarte mult raspunsul! De acea ti-am dat si fundita pentru raspunsul pe care il asteptam!