| Breakingthehabittonight a întrebat:

Cui ii place punk-ul :X:X... ce trupa? ce melodii?:X

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Psihologul a răspuns:

Nu stiu daca e Punk, dar mie imi place. http://www.youtube.com/watch?v=msumWLbq1Dk

| Helvete a răspuns:

Eu. Aleluia, mai e cineva care asculta. Melodii sunt sute, dar trupe: Sex Pistols, The Clash, The Ramones, NOFX, The Casualties, Rancid, Anti-Flag, Bad Religion, Distillers, Fear, GBH, Misfits, Manifest, Minor Threat, Operation Ivy, Protex, Oxymoron, Rancid, Recycle Bin, Skandal, The Exploited, Social Distortion, si multe altele.

| Mihaic93 a răspuns:

Murderdolls.

| BOGDAN a răspuns:

Nuu