| BeatriceNote a întrebat:

Cui ii place Skrillex? love strucklove strucklove struck

10 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ma,si mie dupa 200 de vodca sau scotch incepe sa imi placa, dar in rest nu. Dupa bautura, fac ca un faun pe dubstep.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Dumnezău):

Mai bine merge Korpiklaani la beţie. Skrillex nu aş asculta nici dacă aş fi surd din naştere laughing

| Dumnezău a răspuns (pentru Woodenpints91):

Korpiklaani merge in faza pre-betie,dupa ce esti bine torpilat si semi-inconstient, merge si un dubstep, mai ales daca vrei sa vezi cat de bine te mai poti tine pe picioare.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Dumnezău):

PEntru mine dubstep-ul nu merge nici când îş beat, nici când îş treaz.probabil nici dacă-mi bag în vene o melodie dubstep nu o să sune bine confused

| Dumnezău a răspuns (pentru Woodenpints91):

Meh, dar eu n-am zis ca suna bine in general(mai sunt vreo 2 melodii acceptabile in 100),dar tu, la cat bei, poti sa iti antrenezi echilibrul pe anumite melodii. smug

| TheBloodyRoses a răspuns:

Nu`mi plac. Varza. Urat. Din cauza lormurechile mele sangereaza. Aia numesti muzica? Aia numesc eu ****. Poluare fonica. Si pot s-o tin toata ziua in motive pentru care nu-mi plac.

| Reyskate99 a răspuns:

I like skrillex!

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Il ador pe Skrillex, si imi plac melodiile:
-Bangarang
-First Of The Year
-Kyoto

| BeatriceNote explică:

Dar david guetta?

| 愛LeEu愛 a răspuns (pentru BeatriceNote):

E tare si David Guetta!