| Carrie a întrebat:

Cui ii place trupa Hurts?
Eu cred ca e super.Melodia mea prefereta e Sunday. A voastra care e?
Si va rog mai dati-mi nume de melodii de la ei ca eu stiu doar cateva.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca ultimul album de aici:
Hurts – Happiness (2010)
Tracklist:
01. Silver Lining (4:58)
02. Wonderful Life (4:14)
03. Blood, Tears & Gold (4:18)
04. Sunday (3:53)
05. Stay (3:55)
06. Illuminated (3:19)
07. Evelyn (3:55)
08. Better Than Love (3:33)
09. Devotion (feat. Kylie Minogue) (4:13)
10. Unspoken (4:47)
11. The Water (6:58)
DOWNLOAD:
http://rghost.net/2452278
Parola de decomprimare rar: www.synthema.ru

Bafta!

3 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Stay e cea mai frumoasa melodie a lor.Mai au melodii ca:woderful life,better than love,happiness,silver lining, affair, mother naturewinking

| MimiPopescu a răspuns:

Intr-adevar o trupa foarte buna. Melodia mea preferata e,, Stay". Nume de melodii ti-a dat neluL, chiar un album intreg.

| cosmina92 a răspuns:

Alaturi de tine am si eu o parere buna despre ei big grin. Eu ador melodia Hurts - Illuminated, urmata de : Hurts - Better Than Love, Hurts- Somebody to die for, Hurts - Miracle, Hurts - Wonderful Life, Hurts - Stay... happy