| bluefly a întrebat:

Cui ii place vid. asta? http://www.youtube.com/watch?v=F9FFas63-ks Cel mai convingator raspuns primeste FUNDA!

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Cel mai convingător răspuns, că ce? Care te convinge că-i place cel mai mult maimuţăreala aia de melodie penibilă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la intrebarea cui ii place o sa primesti un raspuns convingator "mie" atat...
Mai bine puneai mai multe poze una dupa alta in functie de versuri, asa o poza si niste "scrisuri"...