| Duucu a întrebat:

Cum a fost la concertul lui Hugh Laurie?

9 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Pe masura asteptarilor. Poate chiar deasupra lor, nu ma asteptam sa fie House asa de vioi si glumet pe scena.

(pronunta "idiot" exact ca in serial ≖‿ฺ≖ )

Pe langa subiect, ce ai alege intre concertul Dream Theater si Europe?
(sa ghicesc, 30 Seconds to Mars)

| Duucu explică (pentru Ashadow):

Aș alege rămasul acasă, concertele mereu sunt în București iar eu stau la mama naibii lăngă granița din nord. Hai bine, Dream Theater pentru că Best of times și pentru că fantasy.

| Ashadow a răspuns (pentru Duucu):

Nu mai bine te-ai deplasa pentru Europe ca vezi si aproape fosile si asculti si muzica, 2xcultura generala in 1.

| kar1GaNNN a răspuns:

Mie mi s-a parut interesant.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Mai interesant decât Dani Prințul Banatului 2015? Nuuu cred.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Nu crezi tu laughing

| AnaBubbles a răspuns:

Ehhh