| RainDrop a întrebat:

Cum ar fi daca Disney Channel nu i-ar fi pus pe HM(Hannah Montana) si JB (Jonas Brothers)? Unde ar canta ei acum?

12 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sa cante unde vor ei dar sa nu mai vad poze cu justin bieber peste tot ca m-am saturat de moaca aia de copil enervant x(
Si nu copiii aia rasfatati sunt problema ci agentii de marketing care vand pustimii imaginea unui succes inventat de ei, a unei fericiri false si a unui "cool" de 3 lei. Niste libidinosi care fac bani spaland creierii copiilor. Oricum, ei au nevoie de "imagine" si azi se folosesc de cei pe care ii stiti, maine se vor folosi de altii. Iti zic eu, acum 15 ani radeam de fanii New Kids on the Block, mereu au existat vedete de o vara de cand muzica se vinde pe alte criterii decat calitatea.

| AndutzaAndu a răspuns:

Cluburi de noapte rolling on the floor. Mixează smug.

| T!mea a răspuns:

Ar fi facut multe persoane fericite pentru ca nu trebuie sa le mai asculte muzica aia naspa. si nu imi pasa unde ar canta, mai bine nu ar canta niciunde

Abh
| Abh a răspuns:

In metrou, cu mana intinsa.

| Daiana_1737 a răspuns:

Ar fi ajuns vedete au talent cu toate ca toti spun ca ii urasc...copiii aia chiar sunt talentatiwinking
fac fata si la aspect si la intelectwinking

| RainDrop explică:

Daiana, cum ma? Ca daca' nau "sponsorul" acela, ar fi cum zice abh, si oricum, ele ii plac pentru cum arata, si apropo, niste prietene mi-au zis sa luati si o privite la Adam Gontier, si oricum, ce genre de muzica e? pop? Daca e rock, sa-ti dai un cap in gura.

| RainDrop explică:

@z31tza, ba nu, au maxim 12winking

| MariuZ a răspuns:

Miley Cyrus - in a strip joint.

| multimoak a răspuns:

Poate sub dus daca nu ar avea impresari de calitate big grin

| IRI_5028 a răspuns:

Ar fi ajuns la Cartoon Network laughing.
Nu acum serios au si ei talentul lor nu poti sa spui ca habar n-au sa cante!
Tot celeebrii o sa ajuga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriunde altundeva. Desi nu sunt fana, trebuie sa recunosc ca sunt talentati pentru varsta lor. Poate ar fi iesit ceva mult mai frumos daca n-aveau fani de 7-8 ani.