| AaN56 a întrebat:

Cum as putea canta si eu macar putin repede ca http://www.youtube.com/watch?v=4IqOl3LzCrA&feature=relat ed nici chiar asa dar putin mai repede.

Răspuns Câştigător
| oDyenika a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa stii foarte bine limba engleza, sa nu te incurci in cuvinte! asta este tot secretul... dar inainte de asta ar trebui sa te pricepi la acele exercitii de dictie precum: Papucarul papucareste papucii papucaresei, papucareasa nu poate papucarii papucii papucarului, Luni la lumina lumanarii luminata de luna prin luminator ia luminat o luminita in lumina ochilor thinking