| FlyingSparkle a întrebat:

Cum as putea sa imi fac vocea mai puternica astfel incat sa pot canta si notele inalte fara sa mi se subtieze vocea si sa ragusesc? big grin

Răspuns Câştigător
| StiCS a răspuns:

- Bea multa apa, am citit intr-o care ca iti poate face vocea mai puternica, fara sa ragusesti. Si iti poate face vocea chiar si mai frumoasa. Sau daca nu merge fa exercitii, Sper ca ti-am fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| casandra2222 a răspuns:

Exerseaza. fa exercitii de vocalize.incearca sa scoti sunete cat mai inalte si apoi cat mai joase si o sa-ti iasa si cu voce tarelove struck succes...

fundalove struck

| Stephanie_2959 a răspuns:

Zimi sh mie cand aflibig grin

| ganutzu a răspuns:

Apuca-te de fumat