| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca este Shakira? Dar melodiile ei?

4 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

O tipă care a rămas încă normală și care îi ajută pe cei nevoiași, iar melodiile ei sunt faine

| Macho a răspuns:

E buna shakira big grin, cat despre melodiile ei, hmmmm, sa zicem ca prefer alt tip de muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa cum cred ca este orice vedetabig grin, nu-mi plac melodiile ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi place cum canta Shakira dar numai in unele melodii cum ar fi Did It again,Don't bother(preferata meabig grin),Waka waka si
are voce faina am auzit la unele melodii, cum canta in videoclip asa canta si live(nu era deloc playback) si de asemenea ii frumoasahappybig grin.
Ce pot sa mai zic, se incadreaza printre cantaretii mei preferatiwinkingbig grin