| iuliasilaghi a întrebat:

Cum fac sa-mi scot piese de pe net pe laptop? Trebuie sa descarc ceva program sau cum fac? Ajutati-ma!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca vrei sa descarci piesele video de pe (Video.Google.com; Youtube.com; Metacafe.Com; 220.ro; Trilulilu.Ro; Neogen - Video; 2XtremeBoom.phg.ro; Metacafe.Ro; xtube.com; redtube.com; xhamster.com; myvideo.de; peteava.ro; myspace.com; ifilm.com (spike.com); dailymotion.com; pornhub.com; gametrailers.com; mymusclevideo.com; vbox7.com; video.acasa.ro; crunchyroll.com; wrzuta.pl; supernovatube.com; 420tube.com; godtube.com; tnaflix.com; video.rol.ro; protv.ro; bofunk.com; loadup.ru) iti trebuie programul asta Magic's Video Downloader si il poti descarca de aici http://www.magic-imv.ro/vd/download.html Daca vrei sa descarci muzica mp3 te duci pe google si scrii "download muzica usoara 2010 free" si iei siteurile la rand care iti apar clik pe melodie si download! uite aici un exemplu http://www.muzicadeclub.com/ (repet: clik pe melodie, clik pe unul din servere, clik pe ''dedicated download now''>in noua fereastra deschisa clik save ) Succes!