| anonim_4396 a întrebat:

Cum le chema pe cele trei surori ale lui michael jackson?+sora secreta

13 răspunsuri:
| a2 a răspuns:

Buna! Pe surorile lui Michael Jackson le cheama : Janet Damita Jo Jackson

La Toya Yvonne Jackson

Maueen Reilette( Rebbie) Jackson

iar acea fiica a lui Joseph ( tatal lui Michael) din afara casatoriei o cheama Joh'Vonnie. Sper ca te-am ajutat. O zi buna:*

| carminaburana43 a răspuns:

Janette; Latoya... uite de cea secreta nici nu stiam... o sa ma informez dupa raspunsul dat de gabry ca e chiar interesant...

| aragon18 a răspuns:

Rebbie, Janet, La Toya si Vonnie.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Janet, Rebbie, Latoya.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zitza, Sitza si Costitza... cred, sau le confund cu alea din Caragiale? Eh nu mai sint sigur rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maureen Reilette „Rebbie" Jackson, La Toya Yvonne Jackson, Janet Damita Jo Jackson, Joh'Vonnie Jackson(vitrega).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Janet, Rebbie, Latoya.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Janet, LaToya, rabbie si yvone

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Toya, Janet, Rebbie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Janet latoya marie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu de cat una :cadette

| mony_5661 a răspuns:

Janet, Rebbie, Latoya.